НОВИНИ ДНЯ: Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негода  Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатієвсі новини дня
Політика
Україна
27.01.2022 728

Рада йде на карантин через спалах COVID

Верховна рада України через спалах коронавірусу перенесла пленарні засідання на середину лютого. Відповідне рішення підтримали 233 народних депутатів.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Раніше планувалося, що наступний тиждень у Раді теж буде пленарним, але станом на сьогодні відомо про кілька десятків випадків COVID серед нардепів та співробітників Апарату. Причому ситуація із захворюваністю лише погіршується.

Згідно зі змінами, наступного тижня 31 січня відбудеться засідання погоджувальної ради, після чого 1 лютого відкриється чергова сесія та відбудеться пленарне засідання. Але вже наступного дня нардепи продовжать роботу у комітетах, фракціях та групах (з 2 по 4 лютого).

Робота у такому ж режимі триватиме і на тижні з 7 по 11 лютого. Наступний пленарний тиждень розпочнеться 14 лютого із погоджувальної ради, а вже 15-18 лютого відбудуться пленарні засідання.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада йде на карантин через спалах COVID 5.00 5 1
Політика / Україна
27.01.2022 728
Еще материалы раздела «Україна»