НОВИНИ ДНЯ: Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правилавсі новини дня
Політика
Україна
27.01.2022 643

Україна не вестиме переговори з ватажками бойовиків "ЛДНР", - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що головна вимога РФ - щоб Україна розпочала прямі переговори з ватажками "ЛНР" і "ДНР". За його словами, вони не відбудуться.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його брифінг.

"Цього не станеться, це питання принципу", - наголосив міністр.

Він зазначив, що прямі переговори з бойовиками не передбачені мінськими угодами, це не відповідає тому, як розвивався цей конфлікт.

"Це конфлікт між Україною та Росією, що вилився в російську агресію, і ми вестимемо переговори з ними", - сказав Кулеба.

За його словами, мета Росії полягає в тому, щоб у такий спосіб зняти з себе будь-яку відповідальність за те, що відбувається на Донбасі, виставивши себе не як учасника конфлікту.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна не вестиме переговори з ватажками бойовиків "ЛДНР", - Кулеба 5.00 5 1
Політика / Україна
27.01.2022 643
Еще материалы раздела «Україна»