НОВОСТИ ДНЯ: У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського  У росії активісти створюють платформу для боротьби корінних народів за незалежність  У Нідерландах з 2025 року забудовників зобов'яжуть ставити сонячні панелі на новобудовах  Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN  Голова НБУ: для повернення до вільного курсу треба три умови, але поки їх немає  "Мінськ-3" чи "Стамбул-1": експерт розповів про справжні цілі Путіна після трьох місяців війни  Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»все новости дня
Политика
Мир
28.01.2022 268

"Ласкаво просимо у життя". Данія перша серед країн ЄС знімає всі карантинні обмеження

Нові правила у країні почнуть діяти від 1 лютого 2022 року

photo_1513622118278_bc041b3c13ed_650x410_28.01.22

Уряд Данії заявив про зняття практично всіх карантинних обмежень, всупереч тому, що кількість заражених новим штамом "Омікрон" у Європі зростає, повідомляє NDTV.com.

Уточнюється, що нові правила почнуть діяти від 1 лютого 2022 року.

"Ми прощаємося з обмеженнями та ласкаво просимо в життя, яке ми його знали до коронавірусу", — заявила прем'єр-міністр Метте Фредеріксен під час пресконференції в середу.

Згідно з опитуванням бюро AFP, Данія стане першою країною Європейського союзу, яка зніме внутрішні обмеження, попри хвилю поширення штаму "Омікрон".

За словами Фредеріксена, успішна програма вакцинації виявилася "суперзброєю". "Це дало нам надійний захист від інфекції, що триває. Ось чому уряд вирішив, що коронавірус більше не слід вважати небезпечним захворюванням для суспільства".

Це де-факто означає скасовування всіх внутрішніх обмежень, включаючи використання перепусток для вакцинації, обов'язкове носіння масок, раннє закриття барів і ресторанів, пише видання.

Втім, у Данії все ж таки мають намір зберегти деякі прикордонні заходи ще на чотири тижні, включаючи тести та/або карантин залежно від статусу імунітету мандрівників. Про те, які правила карантину все ж таки діятимуть, в уряді поки що не уточнили.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Ласкаво просимо у життя". Данія перша серед країн ЄС знімає всі карантинні обмеження 5.00 5 1
Политика / Мир
28.01.2022 268
Еще материалы раздела «Мир»