НОВОСТИ ДНЯ: У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського  У росії активісти створюють платформу для боротьби корінних народів за незалежність  У Нідерландах з 2025 року забудовників зобов'яжуть ставити сонячні панелі на новобудовах  Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN  Голова НБУ: для повернення до вільного курсу треба три умови, але поки їх немає  "Мінськ-3" чи "Стамбул-1": експерт розповів про справжні цілі Путіна після трьох місяців війни  Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»все новости дня
Политика
Украина
28.01.2022 232

Зеленський і Байден обговорили "конкретні кроки" фінансової підтримки України

Президент України Володимир Зеленський провів телефонна розмова з президентом США Джозефом Байденом. В ході зустрічі лідери обговорили кроки з надання фінансової допомоги Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт президента України.

Під час телефонної розмови з Байденом, президент України наголосив на важливості підтримки економічної та фінансової стабільності нашої держави в нинішній ситуації.

"Лідери обговорили конкретні кроки з боку США щодо збільшення фінансової підтримки України як на двосторонній основі, так і шляхом залучення міжнародних фінансових організацій", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що 27 січня президенти США та України провели телефонну розмову. Йшлося про загрозу вторгнення Росії в Україну. При цьому Байден висловив підтримку України та обіцяв відреагувати разом з союзниками на російську агресію.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський і Байден обговорили "конкретні кроки" фінансової підтримки України 5.00 5 1
Политика / Украина
28.01.2022 232
Еще материалы раздела «Украина»