НОВОСТИ ДНЯ: У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського  У росії активісти створюють платформу для боротьби корінних народів за незалежність  У Нідерландах з 2025 року забудовників зобов'яжуть ставити сонячні панелі на новобудовах  Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN  Голова НБУ: для повернення до вільного курсу треба три умови, але поки їх немає  "Мінськ-3" чи "Стамбул-1": експерт розповів про справжні цілі Путіна після трьох місяців війни  Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»все новости дня
Политика
Украина
28.01.2022 356

ЄС та Британія готують нові санкції проти РФ - ЗМІ

Євросоюз спільно з Великобританією розробляє санкції проти нових російських проектів у газовій сфері, які будуть запроваджені у разі ескалації навколо України.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на обізнані джерела.

За даними видання, газовий пакет санкцій розробляється за підтримки США. Мета цих заходів "жорстко обмежити" фінансові та технологічні вливання, пов'язані з російськими ініціативами у галузі.

Як зазначається в матеріалі, готовність Європи завдати удару по великій російській вуглеводневій промисловості може торкнутися власне європейських компаній, включаючи BP, Total і Shell, які інвестують у російський газовий сектор.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС та Британія готують нові санкції проти РФ - ЗМІ 5.00 5 1
Политика / Украина
28.01.2022 356
Еще материалы раздела «Украина»