НОВОСТИ ДНЯ: "Батьківщина – не дупа президента": лідер ДДТ отримав протокол за слова проти війни  Земфіра випустила нову пісню-хоррор про Маріуполь: "кошмари сняться щоночі"  В Україні знову відчутно похолоднішає: синоптикиня розповіла, коли знизиться температура  Рецепти рубаних котлет: смачно, соковито і просто  "Буде ще сильніше мілітаризована": Фейгін заявив, що для України відкрито дорогу для повернення ядерного статусу  Оборона Маріуполя увійде у підручники - британський міністр  Погода влітку принесе чимало сюрпризів: від пекельної спеки до потужних шкваліввсе новости дня
Политика
Украина
28.01.2022 322

В Україні з’являться офіцери з кібербезпеки

Знову відбулась атака державного сайту, цього разу хакери намагались зламати офіційний ресурс Ukraine.ua. Напередодні він був кілька годин недоступний, згодом його полагодили, але перебої в роботі тривали ще до вечора.

Це вже не перша спроба заволодіти урядовими сайтами. Два тижні тому з десяток їх було зламано. У Раді національної безпеки готуються захищати державні ресурси, тому вирішили запровадити нову посаду – кіберофіцер. Поки що невідомо, коли такі кіберзахисники запрацюють у державних структурах, бо подібні спеціалісти на вагу золота у всьому світі, – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні з’являться офіцери з кібербезпеки 5.00 5 1
Политика / Украина
28.01.2022 322
Еще материалы раздела «Украина»