НОВОСТИ ДНЯ: Сирники за 15 хвилин - рецепт від Андрія Величка  Зодіакальний гороскоп на червень 2023 року для всіх 12 знаків  Закликають замінити Путіна: у Росії опозиція все частіше критикує главу Кремля - розвідка Британії  Правила відстрочення та звільнення від призову на строкову військову службу: уряд вніс зміни  Як приготувати бельгійські вафлі: рецепт найсмачнішого сніданку  Дефіцит товару і персоналу. Reuters розповіло про вплив санкцій на продавців одягу в РФ  Синоптикиня попередила про серйозні дощі найближчим часомвсе новости дня
02.02.2022 901

"Давай я тихонечко сейчас в лес уйду". Скандал с Трухиным: система меняется?

Рауль Чилачава: Наконец-то условно "журналистские расследования" и общественный резонанс начали влиять на поведение и решения властей. Трухина исключили из партии, Генпрокурор Венедиктова открыла новое производство, ГБР выглядит стаей слабоумных бабуинов с рейтингом доверия ниже МВД. Система меняется. Не в смысле качества власти, а в реакциях на угрозы.

Раньше инстинкт самосохранения диктовал одну линию поведения: мы своих не сдаём. После путешествия Януковича в Ростов, а Порошенко в парламентскую оппозицию, стало понятно, что пора возвращаться к простым римским истинам: Свинарчук/Пашинский мне друг, но президентский пост дороже.

Трухин не Свинарчук, своего явного "свинарчука" у Зеленского, на мой взгляд, пока нет.

Но Трухин потомственный депутат, который до сегодняшнего дня счастливо жил в понятной для него системе координат: есть сумка с деньгами, есть телефон, есть кому позвонит, он в темах и схемах. По "пацанским" меркам к нему вообще до@бались на ровном месте. Ну выпил человек, ну ДТП, все живы, всем готов раздать денег. Судя по озвученным цифрам, готов раздать деньги щедро.

Но прикол в том, что система меняется на всех уровнях. Я легко представляю как вытянулся "шноркель" у Трухина, когда инстинкт самосохранения сработал у полицейского. Пацан оценил все риски, включил режим коробки передач "едем на сервис" и отказался от 150.000. Я искренне надеюсь, что у него нет жены и это сумма не в долларах.

e10c403566466465

Если Трухин давал полицейскому 150к в долларах – предлагаю наградить офицера орденом "За мужество" и начать процесс его канонизации в УПЦ. Такое себе раньше не позволяли даже начальники райотделов.

Да, нам ещё очень далеко до стран, где за преступления сажают в тюрьму даже Президентов, но я хотел бы напомнить, что ещё каких-то 10-12 лет назад народный депутат Виктор Лозинский от болока Тимошенко совместно с прокурором в своих угодьях охотился на человека и убил его. За это другие депутаты просили наградить Лозинского. Наградить, блять!

Система меняется. Меняется благодаря тому, что простой украинец, который тоже не святой, верит в простые вещи: власть всегда аморальна, сменяемость власти через выборы – обязательна.

Забавно, что при демократии даже оппозиция наполовину состоящая из таких же уголовников и коррупционеров как и власть – часто работает во имя справедливости и закона.

273204699_1763129963884371_4878835413549727346_n

273021661_10215730616658265_6666806648987405041_n

 

Автор: Рауль Чилачава, журналист

Оценка материала:

5.00 / 1
"Давай я тихонечко сейчас в лес уйду". Скандал с Трухиным: система меняется? 5.00 5 1
Колонки / Колонки / Блоги
02.02.2022 901
Еще колонки: Колонки / Блоги
 • Том Купер: війна в Україні. 27 травня 2023. Застереження Том Купер: війна в Україні. 27 травня 2023. Застереження

  «Політичні» міркування Тома Купера завжди пройняті сарказмом. Такий собі знущальний монолог про недосконалість світу – найбільше дістається, звісно, росії, де проблисків розуму він, схоже, вже взагалі не бачить. Наприкінці – критика вилазки в бєлгородську область, сенс якої Куперу не зрозумілий. Обіцяє, що за кілька днів буде новий огляд про стан справ на фронті.

 • Про загальні тенденції масованих ударів РФ по Україні, і наскільки ресурсозатратним є питання ППО Про загальні тенденції масованих ударів РФ по Україні, і наскільки ресурсозатратним є питання ППО

  Іван Киричевський: Навряд чи рашистські обстріли ракетами та «Шахедами» досягають очікуваного пропагандистського результату. Бо тепер і зі сторони ЗСУ активізувались удари в нічний час по ворожим тилам, невідомим ворогу далекобійним озброєнням. І це все викликає у російських «воєнкорів» стан «тривожно», а не стан захоплення влучанням їх «високоточних» ракет по нашій території.

 • Свій серед своїх: суспільство і військо після Перемоги Свій серед своїх: суспільство і військо після Перемоги

  Сергій Собко: Майже півтора року широкомасштабної війни яскраво ілюструють очевидне – регулярного війська недостатньо для боротьби із чисельнішим ворогом впродовж тривалого часу. Тому держава вимушена проводити мобілізацію цивільного населення. Як зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний «Війну починають кадрові військові, а завершують вчителі, інженери, бухгалтери». Саме тому кінцевий результат війни залежить від того, наскільки вчорашні цивільні зможуть адаптуватися до військової служби та до умов бойових дій. Від того, яким сержантом буде вчорашній вчитель, яким сапером – вчорашній інженер і яким стрільцем – звичайний бухгалтер.

 • Білгородський ляпас: який нам з того резон? Білгородський ляпас: який нам з того резон?

  Юрій Богданов: Чому невідомі патріоти Росії роблять те що роблять в Білгородській області? А до цього щось таке було в Курській і Брянській.  Поясню кілька базових положень.

 • Зведення з фронту. Дещо про Бахмут та "Сіверський контекст" Зведення з фронту. Дещо про Бахмут та "Сіверський контекст"

  Костянтин Машовець: На Лиманському напрямку командування військ противника продовжує спроби покращення своїх позицій на тактичному рівні за рахунок вводу у бій частково поповнених підрозділів 2-го армійського корпусу (АК) Південного воєнного округу (ПівдВО) та 20-ї загальновійськової армії (ЗВА) Західного ВО. Зокрема, протягом останніх двох тижнів у бій були введені підрозділи 123-ї та 127-ї окремих мотострілецьких бригад (омсбр) 2-го АК та 254-го мотострілецького полку (мсп) 144-ї мотострілецької дивізії (мсд) 20-ї ЗВА по наступним напрямкам: