НОВИНИ ДНЯ: Молдова готується відновити контроль над Придністров’ям: оприлюднено план  Венера в Тельці від 30 березня до 24 квітня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Переговори Україна-США-Росія наразі на паузі — Пєсков  Не пропустіть момент: точна дата весняного рівнодення та початку астрономічної весни 2026 року  Трамп обіцяє знищити газове родовище "Південний Парс", якщо Іран знову атакує Катар  Нічого вже не буде як раніше: 5 знаків зодіаку, чиє життя кардинально зміниться вже у квітні 2026  Подвійні стандарти: влада РФ заганяє усіх в MAX, який боїться використовувати, - розвідкавсі новини дня
Політика
Світ
03.02.2022 1158

Танення льоду у Гренландії підвищило рівень світового океану на 1,2 сантиметра

Танення льодовикового щита Гренландії призвело до підвищення рівня світового океану на 1,2 сантиметра лише за останні 20 років.

630_360_1550041867-165_03.02.22

Як передає Укрінформ, про це повідомляє dpa-international.

За даними супутникової місії GRACE, льодовиковий щит Гренландії втратив близько 4 700 гігатонн льоду з початку вимірювань у квітні 2002 року. Одна гігатонна еквівалентна 1 мільярду тонн.

Цієї кількості достатньо, щоб затопити на півметра всю територію Сполучених Штатів.

Льодовиковий щит Гренландії займає чотири п’ятих загальної площі найбільшого острова Землі. Лише Антарктичний льодовиковий щит є більшим за нього.

Зазначається, що Гренландія особливо постраждала від зміни клімату, оскільки Арктика вже прогрілася значно більше, ніж будь-який інший регіон на Землі.

Як повідомляв Укрінформ, американські вчені заявили, що підвищення температури світового океану у 2019 році досягло нового рекордного рівня, засвідчивши постійне нагрівання планети.

Оценка материала:

5.00 / 1
Танення льоду у Гренландії підвищило рівень світового океану на 1,2 сантиметра 5.00 5 1
Політика / Світ
03.02.2022 1158
Еще материалы раздела «Світ»