<
НОВИНИ ДНЯ: Коли свято Петра і Павла 2024 року: дата за новим календарем, історія та традиції  Температура вище за норму. Синоптики зробили загальний прогноз на перший місяць літа в Україні  У Міноборони пояснили недоліки застосунку "Резерв+" і дали відповідь на популярні запитання  Смачна страва з Полісся, якій вже понад 200 років: як приготувати бульбовники  Чи буде цього літа аномальна спека: прогноз синоптика  Судан в обмін на зброю може створити військово-морську базу РФ у Червоному морі  Не лише ТЦК: хто має право перевіряти військовий квитоквсі новини дня
Політика
Україна
05.02.2022 2585

Як вступити до тероборони: в Україні запрацювала «гаряча лінія»

Із 4 лютого почала роботу «гаряча лінія» командування Сил територіальної оборони ЗСУ за номером 0 800 507 028.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє АрміяІнформ.

«4 лютого запрацювала «гаряча лінія» командування Сил територіальної оборони ЗСУ за номером 0 800 507 028», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за телефоном «гарячої лінії» можна отримати відповіді на найпоширеніші запитання: як вступити на військову службу за контрактом до підрозділів Сил територіальної оборони; як вступити на військову службу за контрактом в резерві до підрозділів тероборони; який порядок проходження служби та соціальні гарантії військовослужбовців підрозділів Сил тероборони.

Дзвінки на номер телефону «гарячої лінії» здійснюються безкоштовно.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 січня в Україні набув чинності закон «Про основи національного спротиву», який визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.

Цим законом визначені завдання територіальної оборони, руху опору і підготовки громадян України до національного спротиву, встановлено порядок організації, підготовки та ведення територіальної оборони і руху опору.

Відповідно до закону, у кожній зоні тероборони та у кожному місті, чисельність населення якого перевищує 900 тисяч жителів, мають бути створені бригади тероборони; у кожному районі територіальної оборони та у кожному адміністративному центрі області мають бути створені батальйони тероборони; у зонах територіальної оборони, чисельність населення яких перевищує 2,4 млн жителів, мають бути створені додаткові військові частини (підрозділи) тероборони.

У складі Сил ТрО: 25 бригад, 150 батальйонів, 10 тисяч осіб за штатом мирного часу та 130 тис. в особливий період.

Основу добровольчих формувань територіальних громад складатимуть українці, які служили в ЗСУ чи правоохоронних органах. Тих, хто не служив, зараховуватимуть після присяги. Для зарахування необхідно пройти медичний, професійний та психологічний добір, підписати контракт добровольця територіальної оборони.

Сили територіальної оборони ЗСУ з 1 січня 2022 року очолює командувач генерал Юрій Галушкін.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як вступити до тероборони: в Україні запрацювала «гаряча лінія» 5.00 5 2
Політика / Україна
05.02.2022 2585
Еще материалы раздела «Україна»