НОВИНИ ДНЯ: Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Українцям доведеться лікуватися вдома? : чому нові стандарти госпіталізації спричинили скандал  Положення Путіна хитке: Європу закликали завдати вирішального удару  "Мігранти на замовлення": Мадяр звинуватив Орбана у таємній допомозі Фіцовсі новини дня
Бізнес
Економіка
05.02.2022 679

Fitch Ratings прогнозує втрату Україною 20% міжнародних резервів

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує скорочення міжнародних резервів України в 2022 році на 6 млрд доларів. Уряд не зможе вийти на ринки для розміщення єврооблігацій.

Про це повідомляється в огляді агентства.

Згідно з прогнозом, скорочення резервів до 25 млрд доларів відбудеться через сильно обмежених умов зовнішнього фінансування, більш широкий дефіцит рахунку поточних операцій і помірний відтік нерезидентів.

"Ми припускаємо, що цього року не буде нового випуску суверенних єврооблігацій", - йдеться в повідомленні.

Fitch прогнозує, що дефіцит рахунку поточних операцій України збільшиться на 1,6 п.п. в 2022 році до 2,6% ВВП і до 3,4% в 2023 році через погіршення умов торгівлі. Обслуговування суверенного зовнішнього боргу є відносно високим і становить 4,3 млрд доларів 2022 році і 5,4 млрд доларів в 2023 році. Пік виплат за держборгом припаде вересень 2022 року, коли настає термін погашення близько 1,4 млрд доларів.

При цьому Fitch очікує деякої компенсації за рахунок збільшення коштів від міжнародних фінансових організацій і двостороннього фінансування, яке складе 6 млрд доларів в 2022 році.

Оценка материала:

5.00 / 2
Fitch Ratings прогнозує втрату Україною 20% міжнародних резервів 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
05.02.2022 679
Еще материалы раздела «Економіка»