НОВОСТИ ДНЯ: Моравецький звернувся до Зеленського і попросив "не ображати поляків"  Карамельна шарлотка – рецепт смачного яблучного пирога  Росіяни знову готуються до масштабного наступу та атак по енергосистемі України: експерт закликав не скиглити  Україна використала ракети Storm Shadow для атаки на штаб Чорноморського флоту РФ, - ЗМІ  Рік Зеленого Дерев'яного Дракона: що нам принесе 2024 рік  Які території можуть звільнити ЗСУ до кінця 2023 року: Жданов спрогнозував сценарії  Меренговий торт із вершковим кремом та ягодами: рецепт десерту, який вразить ваших гостейвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
11.02.2022 603

72-й кінофестиваль «Берлінаре»

На фестивалі, який стартував 10 лютого, Україну представляє серіал «Зломовчання», над яким спільно працювали українська стримінгова плаформа «OLL.TV», кінокомпанія «Star Media», хорватська компанія «Drugi Plan» і німецька «Beta Film».

У програму фестивалю український серіал потрапляє уперше. Його прем’єра відбулась у грудні 2021 року, і одразу привернула увагу команди, яка відбирала проєкти для кінофесту. За 10 днів покажуть майже 250 картин, а за головні нагороди змагатимуться 18 стрічок – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
72-й кінофестиваль «Берлінаре» 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
11.02.2022 603
Еще материалы раздела «Суспільство»