НОВИНИ ДНЯ: Новий тиждень обіцяє фінансовий успіх трьом знакам Зодіаку  "Це більше неможливо терпіти": Берлін висунув ультиматум Орбану через блокування €90 млрд для України  Українців попередили про “застарілі” гроші: які купюри вже не приймуть у магазинах  У Кремлі пояснили, коли продовжаться мирні переговори з Україною  Дизель в Україні може злетіти до 90 гривень: експерт попередив про різкий стрибок цін  Гроші прийдуть несподівано: ці три знаки зодіаку невдовзі стануть дуже багатими  Молдова готується відновити контроль над Придністров’ям: оприлюднено планвсі новини дня
Політика
Світ
13.02.2022 1279

Глава Пентагону застеріг міністра оборони РФ щодо ескалації навколо України

Глава Пентагону Ллойд Остін провів телефонну розмову з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу в контексті нарощування російських сил навколо України та на тлі занепокоєння США можливістю нової військової агресії РФ у регіоні.

Розмова відбулася в суботу, повідомили в американському оборонному відомстві, передає Укрінформ.

«Міністр оборони Ллойд Остін розмовляв з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу. Вони обговорили нарощування сил Росії в Криму та навколо України», - зауважується в короткому прес-релізі Пентагону.

У суботу телефонний контакт між США й Росією відбувся також на рівні глав зовнішньополітичних відомств. Зокрема, держсекретар США Ентоні Блінкен попередив російського міністра про неприпустимість будь-якої агресії проти України та пригрозив масштабними наслідками з боку всієї трансатлантичної спільноти.

Крім того, в суботу очікується телефонна розмова президента США Джо Байдена з кремлівським лідером Володимиром Путіним щодо загострення з російського боку навколо України.

Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю Білий дім офіційно заявив, що США продовжують спостерігати ескалацію з боку Росії й підтягування додаткових сил до українського кордону. У Вашингтоні попередили Росію, що його подальша агресія матиме серйозні наслідки для її економічної та військової потужності.

Оценка материала:

5.00 / 2
Глава Пентагону застеріг міністра оборони РФ щодо ескалації навколо України 5.00 5 2
Політика / Світ
13.02.2022 1279
Еще материалы раздела «Світ»