НОВИНИ ДНЯ: Чи загрожують Україні тижневі блекаути: пояснення експерта  Зеленський розкрив деталі переговорів про мир в Україні: що відбувається за лаштунками  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 13 грудня  Штормовий вітер і туман: де в Україні оголосили перший рівень небезпеки  Найповільніший наступ за 100 років: WSJ розвінчав міф про "неминучу перемогу" Путіна  Особливий час: цим 5 знакам зодіаку Всесвіт готує великий подарунок до кінця грудня  У Кремлі зробили заяву щодо перемир’я з Україною на час виборів: подробицівсі новини дня
Політика
Україна
14.02.2022 673

Порошенко вимагає відкликати Пристайка з посади посла

П’ятий президент України, нардеп Євросолідарності Петро Порошенко вимагає, аби президент Володимир Зеленський відкликав і звільнив посла України у Великій Британії Вадима Пристайка.

Про це він заявив на засідання погоджувальної ради 14 лютого.

"Вперше з часів Революції гідності офіційний представник України на міжнародній арені робить заяву про відмову від НАТО. Цим український посол показав, що шантаж і залякування Путіна України працюють, – заявив Порошенко.

На думку експрезидента, після обурення суспільства простого спростування буде мало. Єдиний спосіб довести, що позиція Пристайка це не позиція української влади і Зеленського, - негайно відкликати посла з Лондона і звільнити його з роботи.

«Якщо Пристайко пропонує Україні відмовитися від НАТО, то краще Україні запропонувати Зеленському відмовитися від такого посла", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, посол України у Великій Британії Вадим Пристайко припустив, що Україна може відмовитись від вступу в НАТО, якщо її до цього змусять обставини.

МЗС України заявило, що слова посла вирвали з контексту, а відмова від членства у НАТО суперечить Конституції. Сам Пристайко пояснив, що курс на НАТО залишиться у будь-якому випадку, але оскільки зараз Україна не є членом альянсу, то в поточному моменті можливі компроміси.

Оценка материала:

5.00 / 1
Порошенко вимагає відкликати Пристайка з посади посла 5.00 5 1
Політика / Україна
14.02.2022 673
Еще материалы раздела «Україна»