НОВОСТИ ДНЯ: Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Україну  Грози та спека до +35: прогноз погоди на тиждень  Кабачки, смажені в сухарях: улюблена літня страва  У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта  В Україну прийде затяжна спека до +35-ти: як довго вона триватиме  Яким банкам, на думку експертів, загрожує банкрутство через підвищення облікової ставки НБУвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
14.02.2022 845

Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» пояснив, чи можна робити вакцинацію при алергії, діабеті чи високому тиску

Багато людей, які купують і приймають БАДи, упевнені, що з їхньою допомогою можна вилікувати хворобу. Наприклад, алергію в дитини. Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» пояснив, чи корисні БАДи для лікування.

Здоровий спосіб життя диктує свої правила. Одні з нас намагаються виключити з раціону шкідливі продукти й регулярно займаються спортом. Інші впевнені, що БАДи важливі та необхідні, якщо у вас є хронічні захворювання.

«БАДи – це не ліки, їх не використовують для лікування будь-яких хвороб, – попередив Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною». – Це добавки до їжі, які дозволяють теоретично зменшити можливість розвитку тої чи іншої хвороби. Їх застосовують для профілактики».

За словами кандидата медичних наук, якщо хтось продає вам БАДи та запевняє, що вони допоможуть вилікувати хворобу, – це злочин та шарлатанство й немає нічого спільного з цивілізованою медициною.

Особливо будьте уважні щодо здоров’я дитини. Наприклад, якщо в неї є на щось алергія – не потрібно шукати БАДи, щоб вирішити проблему.

«Лікування алергії полягає в тому, щоб виявити алерген, виключити його й усунути наслідки, – пояснив лікар-педіатр в інтерв'ю для каналу «Україна». – Ніякі БАДи не можуть вплинути на те, буде в дитини алергія чи ні».

Тому для лікування купуйте ліки, які прописав лікар, а БАДи – лише для профілактики.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» пояснив, чи можна робити вакцинацію при алергії, діабеті чи високому тиску 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
14.02.2022 845
Еще материалы раздела «Суспільство»