НОВИНИ ДНЯ: "Момент сорому": в Україні жорстко пройшлися по МОК за відсторонення Гераскевича  Україна уразила Ухтинський НПЗ "Лукойла": дрони подолали рекордну відстань  Кінець нафтової ізоляції РФ? У США зробили приголомшливу заяву  Кінець епохи довіри? Ким тепер вважають США найближчі партнери - опитування Politico  У ЄС зросла кількість українських біженців: в яких країнах найбільший приріст  Хвилину мовчання зробили щоденною традицією: о котрій завмиратиме вся Україна  Україна будує найпотужніші Повітряні сили в Європі: Зеленський підтвердив закупівлю 250 винищувачіввсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
16.02.2022 1051

Які країни найбільше залежні від смартфонів, - дослідження

Китай виявився найбільш залежною від смартфонів країною. У дослідженні брали участь майже 35 тисяч людей з 20 країн.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Gizchina.

Дослідження проводили вчені Університету Макгілла в Канаді. Згідно з їхніми даними, в першу трійку залежних від смартфонів країн входять: Китай, Саудівська Аравія і Малайзія. Тим часом Німеччина займає останнє місце.

У дослідженні брали участь майже 35 тисяч людей із середнім віком 28,8 років. 60% учасників були жінками.

Як відзначають вчені, можливим поясненням таких результатів є соціальні норми та культурні очікування в різних країнах. Також впливає й інфраструктура. У деяких країнах пасажири метро воліють читати газети, в той час, як в Китаї, завдяки 5G, більшість продовжує використовувати мобільні телефони через наявність зв'язку.

У список залежних від інтернету країн потрапили:

  • Китай;
  • Саудівська Аравія;
  • Малайзія;
  • Бразилія;
  • Південна Корея;
  • Іран;
  • Канада;
  • Туреччина;
  • Єгипет;
  • Непал;
  • Італія;
  • Австралія;
  • Ізраїль;
  • Сербія;
  • Японія;
  • Британія;
  • Індій;
  • США;
  • Румунія;
  • Нігерія.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що кіно-сервіс відстежуватиме погляд користувачів під час перегляду реклами.

Оценка материала:

5.00 / 2
Які країни найбільше залежні від смартфонів, - дослідження 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
16.02.2022 1051
Еще материалы раздела «Суспільство»