НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків зодіаку: неочікуваний поворот у коханні і приємний бонус у справах  Гроші будуть, але не російські: ЄС виділив Україні кошти, задіявши "план Б"  Гороскоп на 20 грудня за картами Таро: Терезам - зважені рішення, Рибам - підтримка  Зарплати українців зростатимуть у 2026 році: Нацбанк назвав головну причину  Гороскоп на 20 грудня: Овнам - довгоочікувана зустріч, Скорпіонам - оцінка цілей  Попит на готівкову валюту в Україні впав до мінімуму з початку війни, - НБУ  До України йдуть морози — прогноз погоди на Різдвовсі новини дня
Політика
Світ
16.02.2022 1002

Блінкен оцінив можливе визнання Росією "ЛДНР"

Визнання так званих "республік" Донбасу російською владою буде рівносильним повній відмові Москви від своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей.

Про це заявив глава американського Держдепу Ентоні Блінкен, повідомляється на сайті відомства в середу, 16 лютого.

"Держдума заявила про плани направити звернення президенту Путіну про визнання так званих "Донецької" та "Луганської народних республік" "незалежними". Для ясності: схвалення в Кремлі цього звернення буде рівносильне повній відмові російського керівництва від своїх зобов'язань у рамках мінських домовленостей", - сказав Блінкен.

На його думку, втілення в життя цього звернення ще більше підірве суверенітет та територіальну цілісність України, а також стане грубим порушенням міжнародного права та поставить під питання заявлену Росією відданість продовжувати дипломатію для досягнення мирного врегулювання цієї кризи.

Блінкен додав, що це "вимагатиме швидкої та рішучої відповіді з боку США у повній координації з нашими союзниками і партнерами".

Оценка материала:

5.00 / 1
Блінкен оцінив можливе визнання Росією "ЛДНР" 5.00 5 1
Політика / Світ
16.02.2022 1002
Еще материалы раздела «Світ»