НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Політика
Україна
21.02.2022 864

Україна наполягає на міжнародному розслідуванні нібито обстрілів Росії, - Кулеба

Україна закликає провести міжнародне розслідування нібито обстрілів території Російської Федерації. Напередодні російські ЗМІ повідомляли, що обстріли велися з боку України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

"Я вчора заявив і підтверджую, Україна закликає провести неупереджене міжнародне розслідування нібито попадання нібито українських снарядів на територію Росії... Нам нічого приховувати, ми знаємо, що ніяких подібних обстрілів Україна не здійснювала. Якщо Росії теж нема чого приховувати, то вона повинна підтримати проведення незалежного розслідування", - зазначив міністр.

Нагадаємо, напередодні російські ЗМІ повідомили про нібито обстріли з боку України територій поруч з населеними пунктами Ростовської області. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний спростував цю інформацію, назвавши її відвертою брехнею і провокацією.

Загострення на Донбасі триває четвертий день, сьогодні через обстріли був поранений ще один український військовий.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна наполягає на міжнародному розслідуванні нібито обстрілів Росії, - Кулеба 5.00 5 2
Політика / Україна
21.02.2022 864
Еще материалы раздела «Україна»