НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку гребтимуть гроші лопатою вже найближчими днями  У Путіна відреагували на чутки про "енергетичне перемир'я" з Україною  Франція фінансує війну? Le Monde з’ясувало, що Париж досі купує уран у Москви  "Війна, як у Матриці": військовий пояснив, якою має бути армія України  Небезпечна погода накриє Київ: прогноз на 29 січня  Хто з військових повинен подавати декларації про доходи — роз’яснення Міноборони  Індія дає задню: російські судна з нафтою масово застрягають у морівсі новини дня
22.02.2022 861

Економіст Нассім Талеб назвав біткоїн «грою для лохів»

Американський фінансист і письменник Нассім Талеб вкотре розкритикував біткоїн, заявивши, що цей актив не врятує людей від інфляції.

«Біткоїн — це не хедж-фонд, який страхує від проблем інфляції, нафтовидобутку та акцій. І, звичайно, біткоїн — це не хедж-фонд проти геополітичних подій. Ідеальна гра для лохів із низькими відсотковими ставками», — написав Талеб у Twitter.

Економіст також вжив латинський вираз «Hannibal ad portas», що означає швидку та велику небезпеку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Економіст Нассім Талеб назвав біткоїн «грою для лохів» 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
22.02.2022 861
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»