НОВОСТИ ДНЯ: В оточенні Путіна знайшовся той сміливець, який врізав йому "правду-матку": інформацію підтверджує розвідка США  Чумацький Шлях може бути «тоншим», ніж думали раніше – дослідники  В Україні заборонили вмикати музику у громадському транспорті: що загрожує порушникам  Останні доступні резерви Росії: через обвал юаня країна втратила $10 млрд  Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера  Путін лише за 2 тижні припустився одразу 5 смертоносних помилок – Піонтковський  До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватимевсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
22.02.2022 600

В Україні сталося два землетруси

Одразу два землетруси на території України було зареєстровано у понеділок, 21 лютого. Одна з них, магнітудою 3,3 сталася у районі Кривого Рогу Дніпропетровської області, а друга – магнітудою 2,8 – у районі Червонограда Львівської області.

Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю.

Так, на Дніпропетровщині землетрус було зареєстровано о 06:17:02, його джерело містилося в районі міста Кривий Ріг на глибині 5 км.

У Львівській області о 18:05:16 його джерело містилося в районі міста Червоноград на глибині 3 км.

Фахівці відзначили, що за класифікацією ці землетруси належать до відчутних, відчуваються небагатьма людьми, що перебувають всередині приміщення, просто неба - тільки в сприятливих умовах. Коливання схожі із тряскою, що утворюється легкою вантажівкою. Уважні спостерігачі помічають легкі коливання легких предметів, трохи сильніші – на верхніх поверхах.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні сталося два землетруси 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
22.02.2022 600
Еще материалы раздела «Суспільство»