НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищі  У середу в Україні подекуди дощі, вдень до +25°всі новини дня
Політика
Росія
25.02.2022 5536

У містах Росії вийшли на акції проти війни з Україною

У містах Росії проходять масові акції проти війни з Україною. Вже затримали близько 50 осіб.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на "ОВД-Інфо".

Поліція почала затримувати демонстрантів. Так, в Москва затримана правозахисниця Марина Литвинович, яка раніше закликала співгромадян ввечері 24 лютого вийти на центральні площі своїх міст на антивоєнні акції. Затримання відбулося на виході з будинку, вказала сама Литвинович. За словами жінки, її відвезли в ОВС "Міщанський".

Крім того, в російській столиці були затримані кілька активістів, що вийшли з антивоєнними плакатами на Пушкінську площу, до будівлі МЗС РФ і метро "Бауманська", передає Правозахисний портал "ОВД-Інфо". За його відомостями, мінімум двоє осіб затримані і в Санкт-Петербурзі.

Тим часом в Хабаровськ поліцейські затримали активіста з плакатом " Путін, геть з України!", повідомляє Sota.Vision. Поліція послалася на постанову керівництва регіону по боротьбі з коронавірусною інфекцією. А в Іркутськ затримано одного з чотирьох учасників одиночних пікетів, вказує видання "Медіазона".

В Єкатеринбург у відділення поліції доставлені п'ятеро учасників одиночних пікетів, передає Znak.com. За даними онлан-видання 66.ru, на них складають протоколи про порушення порядку проведення мітингу.

За оцінкою правозахисників "ОВС-Інфо", вже як мінімум 150 осіб затримали на акціях проти війни.

Нагадаємо, Кулеба закликає країни розірвати дипломатичні відносини з Росією.

Оценка материала:

5.00 / 2
У містах Росії вийшли на акції проти війни з Україною 5.00 5 2
Політика / Росія
25.02.2022 5536
Еще материалы раздела «Росія»