НОВИНИ ДНЯ: Кредит поверне Путін: Зеленський розкрив деталі отримання 90 млрд євро від ЄС  Місячний гороскоп на 22–28 грудня: що рекомендується робити кожного дня тижня  "Мирної угоди не існує": Зеленський пояснив, чого очікує Україна  Гороскоп на 21 грудня для всіх знаків зодіаку: сьогодні все стане на свої місця  Зеленський: виборів на тимчасово окупованих територіях України не буде  Гороскоп на 21 грудня за картами Таро: Водоліям - нові можливості, Ракам - турбота  Додаткова відпустка для УБД – хто може скористатися і чи можна перенести на наступний ріквсі новини дня
Політика
Україна
24.02.2022 3693

Українські військові відбили аеродром Гостомель: російський десант знищено

Збройні Сили України (ЗСУ) повернули контроль над аеродромом Гостомель в Київській області. Російський десант знищено.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Олексія Арестовича.

"Ось тепер точно відбили. Аеродром Гостомель наш", - написав Арестович.

Радник ОП додав, що російський десант, що висадився в аеропорту, знищений.

Нагадаємо, раніше в Міноборони повідомили, що українські військові не дали висадитися в Гостомелі основним силам російського десанту.

Детальніше про те, що зараз відбувається на Донбасі, про ситуацію в Україні і на українських кордонах, реакцію світу на події, що відбуваються через вторгнення Росії - у текстовому онлайні РБК-Україна.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українські військові відбили аеродром Гостомель: російський десант знищено 5.00 5 2
Політика / Україна
24.02.2022 3693
Еще материалы раздела «Україна»