НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 14 серпня  В Україні 14 серпня без опадів, удень до +32°  Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний флангвсі новини дня
Політика
Україна
27.02.2022 1372

Оборона України: Арестович припустив, що добровольців-іноземців набереться на два легіони

В Інтернаціональний легіон територіальної оборони, створений в Україні для протистояння окупаційним військам Російської Федерації, записуються дуже багато іноземців.

Про це позаштатний радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович повідомив під час брифінгу в ОПУ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До нас іде військова допомога із інших країн. Сформований іноземний легіон для добровольців з інших країн, яких дуже багато. Якби два легіони не довелося формувати, які зараз записуються для оборони України", – сказав він.

Арестович запевнив, що український спротив стає повномасштабним.

Як повідомлялося, в Україні створюється Інтернаціональний легіон територіальної оборони у складі іноземців, які бажають долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки.

Згідно з Положенням про проходження військової служби у Збройних силах іноземцями та особами без громадянства, затвердженим указом Президента України від 10 червня 2016 року № 248, іноземці мають право вступити до ЗСУ на військову службу за контрактом у добровільному порядку, зокрема й до лав Сил територіальної оборони ЗСУ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Оборона України: Арестович припустив, що добровольців-іноземців набереться на два легіони 5.00 5 2
Політика / Україна
27.02.2022 1372
Еще материалы раздела «Україна»