НОВОСТИ ДНЯ: В оточенні Путіна знайшовся той сміливець, який врізав йому "правду-матку": інформацію підтверджує розвідка США  Чумацький Шлях може бути «тоншим», ніж думали раніше – дослідники  В Україні заборонили вмикати музику у громадському транспорті: що загрожує порушникам  Останні доступні резерви Росії: через обвал юаня країна втратила $10 млрд  Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера  Путін лише за 2 тижні припустився одразу 5 смертоносних помилок – Піонтковський  До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватимевсе новости дня
Політика
Світ
27.02.2022 836

Європейський альянс інформагентств призупинив членство ТАСС

Європейський альянс інформаційних агентств (EANA) призупинив членство в організації російського державного інформагентсва ТАСС.

630_360_1543426059-237_27.02.22

Остаточне рішення щодо перебування ТАСС в альянсі вирішуватиме генасамблея організації, передає Укрінформ із посиланням на EANA.

Як зазначається, з огляду на зміни в системі функціонування медіа в РФ, запроваджені російським Роскомнадзором, який значно урізає свободу ЗМІ, правління EANA вважає, що ТАСС порушує програмні цілі альянсу, які передбачені статутом альянсу, і не в змозі надавати неупереджені новини, що є основною місії EANA.

“Враховуючи це, а також прохання членів про виключення TAСС з EANA, правління, як виконавчий орган Альянсу, одноголосно вирішило негайно призупинити членство TACC в EANA, доки генасамблея не вирішить, чи відповідно до статуту слід виключити ТАСС з нашого альянсу”,- йдеться в заяві альянсу інформагентств.

Як повідомлялося, з ініціативою виключення ТАСС з EANA виступило напередодні польське агентство PAP. Воно переконане, що ТАСС “безпрецедентним чином і в грандіозних масштабах поширює неправдиву інформацію на тему агресії Росії в Україні”. Президент РАР Войцєх Сурмач підкреслив, що не можна дозволити, аби “дезінформація про вторгнення Росії в Україну подавалася як достовірна і правдива інформація”.

Європейський альянс інформаційних агентств заснований у 1956 році й на сьогодні об'єднує понад 30 провідних інформагентств Європи. Україну представляє в Альянсі Укрінформ, який є членом EANA з 1995 року.

Оценка материала:

5.00 / 2
Європейський альянс інформагентств призупинив членство ТАСС 5.00 5 2
Політика / Світ
27.02.2022 836
Еще материалы раздела «Світ»