НОВОСТИ ДНЯ: "Тривожно застигли в очікуванні подій": Арестович розповів, що відбувається на фронтах України  У Новій Каховці гримлять потужні вибухи  Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існуютьвсе новости дня
Бізнес
Економіка
01.03.2022 1842

Розпродаж російського рубля сповільнився в очікуванні ефекту санкцій

Російський рубль дещо відновився у вівторок, 1 березня, після обвалу напередодні до 120 рублів за долар. Валютні ринки у світі були відносно спокійними на тлі російської кризи, що швидко розвивається.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

В останні дні фінансові ринки потрясло вторгнення Росії в Україну, найбільший напад на європейську державу з часів Другої світової війни, і західні санкції, що послідували за цим, включають відключення деяких російських банків від фінансової мережі SWIFT і обмеження здатності Москви використовувати 630 мільярдів доларів валютних резервів.

Рубль торгувався на рівні 93,4 за долар, відновивши майже всі втрати понеділка, чому сприяло екстрене підвищення процентної ставки Центральним банком Росії після того, як валюта впала до рекордно низького рівня в 120 за долар.

Проте рубль впав майже на 30% в порівнянні з кращими рівнями в цьому році.

"Сьогодні основна увага буде приділена тому, чи почнуть санкції/відплата впливати на товарні потоки з Росії і втрутиться (Російський центральний банк) з додатковими заходами з підтримки рубля", - написали аналітики ING FX в записці для клієнтів.

Як повідомляло РБК-Україна, Євросоюз ввів санкції проти центрального банку Росії через вторгнення в Україну. Російському регулятору заборонені операції, пов'язані з управлінням резервами та активами. Таким чином, заморожені 630 млрд доларів резервів РФ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розпродаж російського рубля сповільнився в очікуванні ефекту санкцій 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
01.03.2022 1842
Еще материалы раздела «Економіка»