НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 13 березня для всіх знаків зодіаку: Левам варто проявити сильні сторони, а Близнюкам — дослухатись порад  У Києві раптово на 5 гривень здорожчає проїзд у маршрутках: що відомо  Пік потепління попереду: синоптик назвав дати, коли чекати на максимум тепла  США екстрено змінюють ППО через іранські дрони: які уроки України враховує Пентагон зараз  Трамп похизувався вигодою для США від війни в Ірані  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 13 березня  Сонце закінчується? Де в Україні 13 березня до +20 і коли погода відчутно посвіжішаєвсі новини дня
Політика
Україна
01.03.2022 1577

Працівники ФСБ "здали" кадирівців, які хотіли ліквідувати Зеленського, - Данілов

Представники російської Федеральної служби безпеки самі здали українській стороні групу кадирівців, завданням якої була ліквідація президента Володимира Зеленського.

Про це розповів Олексій Данілов, секретар РНБО під час телемарафону на каналі Рада. Пише rbc.ua.

"Спецоперація, яка мала відбутися безпосередньо кадирівцями, по ліквідації нашого президента нам на сьогоднішній день цілком відома. Ми отримали інформацію від працівників ФСБ, які не мають бажання брати участь у цій кривавій. І була знищена ця група кадирівців", - заявив Данілов.

Він уточнив, що цей розділ був поділений на дві групи - одна вже знищена.

"Одну групу знищили під Гостомелем, інша група зараз під прицілом", - додав секретар РНБО.

Оценка материала:

5.00 / 3
Працівники ФСБ "здали" кадирівців, які хотіли ліквідувати Зеленського, - Данілов 5.00 5 3
Політика / Україна
01.03.2022 1577
Еще материалы раздела «Україна»