Політика
Росія
Росолігарх Олег Дерипаска хоче знати «за чий рахунок банкет?»
Російський олігарх Олег Дерипаска розійшовся у своєму телеграм-каналі.
«Підйом ставки, обов'язковий продаж валюти (зараз ще згадають, що за курсом, встановленим ЦБ на дату проведення розрахунків) — це перший тест на те, за чий рахунок реально буде цей банкет», — обурюється він діями російського центробанку і додає, що йому дуже хочеться роз'яснень і зрозумілих коментарів щодо економічної політики на найближчі три місяці. Пише minfin.com.ua.
Після цього посту був наступний, у якому Дерипаска заявив, що економічну політику необхідно змінювати і закінчувати «весь цей держкапіталізм». Крім того, він назвав те, що відбувається кризою, для вирішення якої, на його думку, потрібні «реальні кризові менеджери, а не фантасти з пачкою презенташок».
Дерипаска потрапив під західні санкції після нападу на Україну. 21 лютого він опублікував пост про те, що «Все! Війни не буде! Тепер довгий шлях до Миру…». Пізніше він видалив цей пост. Тепер у тг-канали олігарха залишилося лише сльозливе «Світ дуже важливий! Переговори треба розпочати якнайшвидше!»
Читайте также
<< Закрыть
Гороскоп на 24 червня за картами Таро: Левам - спостерігати, Козерогам - зміни
Сонце зникне майже на хвилину: коли і де спостерігати перше за 27 років повне сонячне затемнення у 2026 році
Отримають те, чого давно чекали: для 4 знаків китайського гороскопа починається світла смуга починаючи з 24 червня
Фотографии московского митинга «За честные выборы» с вертолета
Оппозиционеры выступили против несправедливых выборов
Репетиция переизбрания Путина прошла неудачно
