НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищі  У середу в Україні подекуди дощі, вдень до +25°всі новини дня
Політика
Росія
02.03.2022 2708

Саджати на 15 років. Держдума розгляне правки щодо покарання за "фейки про дії Збройних сил РФ"

До Державної думи внесли законопроект про посилення відповідальності за нібито фейки про російських військових.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Дума ТВ.

Депутати розглянуть правки до Кримінального кодексу РФ 4 березня. За розповсюдження фейків про дії російських військ тепер загрожуватиме до 15 років позбавлення волі.

Ініціатором законодавчих змін став спікер Держдуми В'ячеслав Володін. Він дав доручення депутатам відреагувати на "вал фейкових повідомлень" в умовах вторгнення Росії до України.

Генпрокуратура РФ напередодні вимкнула з ефіру радіостанцію "Ехо Москви" та телеканал "Дождь". Обидва медіа продовжили мовлення в мережі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Саджати на 15 років. Держдума розгляне правки щодо покарання за "фейки про дії Збройних сил РФ" 5.00 5 2
Політика / Росія
02.03.2022 2708
Еще материалы раздела «Росія»