НОВИНИ ДНЯ: Путін готує нове вторгнення?: у Росії з’явився закон, який дозволить атакувати інші країни  Рунічний гороскоп на 12 березня 2026 року: Близнятам — важлива новина, Козорогам — фінансовий розрахунок  Порятунок ринку нафти: 32 країни пішли на історичний крок через війну в Ірані  Астрологи попереджають: на ці три знаки зодіаку чекає п’ятниця 13 те з "сюрпризом"  Україна зробила прогрес у виробництві дронів без китайських компонентів, - NYT  Гороскоп на 12 березня за картами Таро: Тельцям - яскраві емоції, Левам - визнання  Весняне зниження цін - під питанням: чому яйця можуть не подешевшати після Великоднявсі новини дня
Політика
Україна
04.03.2022 1317

В Донецькій області затримали окупантів, які застрягли в болоті

В Донецькій області затримали 2 військовослужбовців 2 мотострілецького батальйону 70 гвардійського мотострілецького полку ЗС Російської Федерації. Вони застрягли в болоті під час виконання свого "завдання".

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Донецької обласної прокуратури.

"За даними слідства, 24 лютого 2022 року командир та механік-водій БМП-3 армії країни-агресора віком 36 та 29 років, на виконання злочинного наказу командування РФ, вирушили з Сімферопольського району АР Крим на територію, підконтрольну Україні", - пише пресслужба.

Окупанти отримали завдання виявляти блокпости й пункти дислокації військових України для продовження агресії.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру й обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що 24 лютого Росія почала відкриту повномасштабну війну на території України.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Донецькій області затримали окупантів, які застрягли в болоті 5.00 5 1
Політика / Україна
04.03.2022 1317
Еще материалы раздела «Україна»