НОВОСТИ ДНЯ: Дефіцит бензину на АЗС: як вирішити проблему і скільки коштує паливо в Європі  "Сталінські традиції". За крейсер "Москва" заарештовано главу Чорноморського флоту РФ – ГУР  У Маріуполі виявили ще одне масове поховання - вже четверте  Виїзд студентів за кордон в умовах воєнного стану: що потрібно знати  кремль показово карає командирів російських військ за поразки в Україні - розвідка  В Україну йде літнє тепло, дощі з грозами – лише у двох регіонах  Найсмачніший торт Снікерс: приготувавши раз, ви закохаєтеся в нього назавжди!все новости дня
Политика
Украина
08.03.2022 8855

Два ічкерійські батальйони вже беруть участь у захисті Києва

Ічкерійські батальйони імені шейха Мансура та Джохара Дудаєва вже беруть участь у захисті Києва. У цих хлопців мотивації більш ніж достатньо.

По-перше, чеченці воюють з кадирівцями понад 20 років, оскільки ті окупували їхні землі. По-друге, у Першу чеченську війну багато добровольців з України допомагали чеченцям відстоювати свою свободу та незалежність. Пише 24tv.ua.

Голова уряду Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв сам запропонував Володимиру Зеленському підписати угоду про військову співпрацю.

Ті, кого ви називаєте кадирівцями, – це "путіністи". Чому їх відправили в Україну? Бо це вища форма цинізму Росії. Наші території знаходяться під окупацією останні 20 років. І я, як людина, яка пережила цю війну, говорю своєму народу, що якщо сьогодні не зупинимо Росію, наших дітей відправлять також воювати за катів та вбивць власного народу,
– заявив Ахмед Закаєв.

Оценка материала:

5.00 / 8
Два ічкерійські батальйони вже беруть участь у захисті Києва 5.00 5 8
Политика / Украина
08.03.2022 8855
Еще материалы раздела «Украина»