НОВОСТИ ДНЯ: Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: коли очікувати  Стриманість у коштах і вихвалання окупантів: як Кремль наказав росіянам святкувати Новий рік  За кілька днів Марс зникне: чи побачать українці унікальну подію  Контрнаступ узимку. Аналітики ISW визначили "вікно можливостей" для успіху ЗСУ  Новорічні свята: чи чекати українцям додаткових вихідних  "Таких дій зі знищення "руского міра" я не пригадаю" – російський письменник про війну в Україні  В Україні спишуть кредити на авто та житло, що було зруйновано війноювсе новости дня
Політика
Україна
08.03.2022 9017

Два ічкерійські батальйони вже беруть участь у захисті Києва

Ічкерійські батальйони імені шейха Мансура та Джохара Дудаєва вже беруть участь у захисті Києва. У цих хлопців мотивації більш ніж достатньо.

По-перше, чеченці воюють з кадирівцями понад 20 років, оскільки ті окупували їхні землі. По-друге, у Першу чеченську війну багато добровольців з України допомагали чеченцям відстоювати свою свободу та незалежність. Пише 24tv.ua.

Голова уряду Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв сам запропонував Володимиру Зеленському підписати угоду про військову співпрацю.

Ті, кого ви називаєте кадирівцями, – це "путіністи". Чому їх відправили в Україну? Бо це вища форма цинізму Росії. Наші території знаходяться під окупацією останні 20 років. І я, як людина, яка пережила цю війну, говорю своєму народу, що якщо сьогодні не зупинимо Росію, наших дітей відправлять також воювати за катів та вбивць власного народу,
– заявив Ахмед Закаєв.

Оценка материала:

5.00 / 8
Два ічкерійські батальйони вже беруть участь у захисті Києва 5.00 5 8
Політика / Україна
08.03.2022 9017
Еще материалы раздела «Україна»