НОВОСТИ ДНЯ: "Омріяний СРСР близько": у Зеленського відреагували на рішення Польщі припинити видавання віз росіянам  На Київщині розгорівся церковний скандал: громада і священник не можуть поділити храм  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Кличко попередив про "важку" зиму в Києві: що треба підготувати вдома  "Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ  Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт  Чи можна годувати кішку собачим кормом, а собаку – котячим?все новости дня
Політика
Україна
08.03.2022 8922

Два ічкерійські батальйони вже беруть участь у захисті Києва

Ічкерійські батальйони імені шейха Мансура та Джохара Дудаєва вже беруть участь у захисті Києва. У цих хлопців мотивації більш ніж достатньо.

По-перше, чеченці воюють з кадирівцями понад 20 років, оскільки ті окупували їхні землі. По-друге, у Першу чеченську війну багато добровольців з України допомагали чеченцям відстоювати свою свободу та незалежність. Пише 24tv.ua.

Голова уряду Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв сам запропонував Володимиру Зеленському підписати угоду про військову співпрацю.

Ті, кого ви називаєте кадирівцями, – це "путіністи". Чому їх відправили в Україну? Бо це вища форма цинізму Росії. Наші території знаходяться під окупацією останні 20 років. І я, як людина, яка пережила цю війну, говорю своєму народу, що якщо сьогодні не зупинимо Росію, наших дітей відправлять також воювати за катів та вбивць власного народу,
– заявив Ахмед Закаєв.

Оценка материала:

5.00 / 8
Два ічкерійські батальйони вже беруть участь у захисті Києва 5.00 5 8
Політика / Україна
08.03.2022 8922
Еще материалы раздела «Україна»