НОВИНИ ДНЯ: Експерт назвав головну помилку Трампа у діалозі з Росією: чим це може обернутися для України  Орбан під загрозою: в Угорщині опитування показують перевагу опозиції  Генсек НАТО наголосив на пріоритеті України у військових закупівлях ЄС  У Києві та області оголошено перший рівень небезпеки 27 січня: яка причина  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Світ
10.03.2022 826

Крістіна Квін: Путін перетворює РФ на учасника "клубу Північної Кореї та Ірану"

Володимир Путін через вторгнення в Україну перетворює Росію на ізгоя, свого роду члена "клубу", в якому перебувають Північна Корея, Іран або Сирія. І росіяни повинні бути глибоко обурені таким фактом, виходячи на протести.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповіла тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

За її словами, вже зараз росіяни фактично відрізані від міжнародного фінансового співтовариства, міжнародного торгового співтовариства, від можливості подорожувати або літати за межі Росії, відвідувати Європу або інші напрямки в світі, щоб мати можливість жити сучасним життям.

"Зараз Росію втягують в клуб, в який входять такі країни, як Північна Корея, Іран або Сирія", - заявила Квін.

Дипломат висловила надію на те, що росіяни усвідомлюють, що зробив президент Путін. А саме вкрав у них світле майбутнє і приніс їм майбутнє, яке зробить їх біднішими і менш здатними отримати вигоду з переваг відкритого суспільства.

Крістіна Квін також додала, що громадяни РФ здатні вийти на протести проти влади.

"Я сподіваюся на це (що тисячі протестувальників перетворяться на мільйони. - Ред.), тому що я щиро вважаю, що всі росіяни повинні бути глибоко обурені тим, що їх уряд робить від їх імені, глибоко обурені тим фактом, що президент Путін перетворює їх країну на ізгоя, від чого вона не зможе оговтатися економічно протягом десятиліть", - заявила вона.

Оценка материала:

5.00 / 1
Крістіна Квін: Путін перетворює РФ на учасника "клубу Північної Кореї та Ірану" 5.00 5 1
Політика / Світ
10.03.2022 826
Еще материалы раздела «Світ»