НОВИНИ ДНЯ: Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  У ці дні серпня клювання не буде: що показує календар риболова на місяць  "Трюки" з содою: 10 способів застосування, про які ви не знали  Життя цих знаків зодіаку вже не буде колишнім: гороскоп назвав тих, на кого чекає великий поворот із 8 серпня  Як очистити гумку пральної машини від плісняви: прості способи без дорогих засобів  Гороскоп на 8 серпня за картами Таро: Дівам - суперечки, Ракам - емоції  Як розтопити лід у морозилці за лічені хвилини: допоможе один простий предмет з кухнівсі новини дня
Політика
Україна
10.03.2022 984

Є певні паралелі у поведінці Путіна та Гітлера, - Квін

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін заявила про паралель між президентом Російської Федерації та Німецьким диктатором Адольфом Гітлером. Обидва розпочали криваву війну, вбиваючи людей без розбору та ігноруючи народи.

Про це в інтерв'ю для РБК-Україна повідомила Квін.

За словами Квін, як Гітлер, так і Путін - обидва розпочали "війну за вибором". Тимчасова повірена у справах США в Україні зауважила, що наша країна не провокувала агресію з боку Російської Федерації, яку країна постійно пропагандує серед свого населення.

"Я б сказала, що є певні паралелі у поведінці президента Путіна. Він почав війну, яка була повністю "війною за вибором". Україна не зробила нічого, щоб спровокувати агресію, яку Росія зараз нав'язує Україні. Він вбиває людей без розбору, як це робив Адольф Гітлер. Він не думає про свій народ, коли робить це. Він не думає про народ України. Я не буду проводити паралелі, але, скажімо так, я бачу деякі з них", - заявила Квін.

Оценка материала:

5.00 / 1
Є певні паралелі у поведінці Путіна та Гітлера, - Квін 5.00 5 1
Політика / Україна
10.03.2022 984
Еще материалы раздела «Україна»