НОВИНИ ДНЯ: У Кремлі розуміють, що економіка на межі: дипломат про погрози РФ  Що буде з цінами на "борщовий набір" улітку: прогнози експертів  Зодіакальний гороскоп на червень 2026 року для всіх 12 знаків  Дрони знищили "Іскандер" та два Ту-142 у Таганрозі  Один знак отримає шанс почати все з нуля, інший буде змушений переглянути свої плани: рунічний прогноз на червень 2026 року  Росія готує "повалення" Пашиняна у Вірменії, його охороняє ЦРУ  Таропрогноз на літо 2026 року: кому доля подарує новий етап, а кому доведеться все переглянутивсі новини дня
Політика
Україна
14.03.2022 826

На Харківщині поліцейський разом з українськими військовими знищили три танки рф

У Харківській області працівник поліції разом із військовослужбовцем ЗСУ знищили три танки рф.

630_360_1645889650-694_14.03.22

Як передає Укрінформ, про це пресслужба Міністерства внутрішніх справ України повідомила у Фейсбуці.

«Харківщина: Герої серед нас. Інспектор сектору реагування патрульної поліції разом із військовослужбовцем ЗСУ знищили три танки агресора. Хлопці отримали осколкові поранення. Їхньому життю нічого не загрожує. Вони перебувають під цілодобовою опікою медиків», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними МВС, уранці 7 березня капітан поліції Сергій Філоненко - інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції № 3 Харківського РУП № 3 ГУНП в Харківській області разом з військовими Збройних сил України заступили на охорону публічного порядку.

Уже за півтори години поблизу села Карасівка захисники помітили колону ворожої техніки, яка рухалась із боку селища Козача Лопань.

«Із застосуванням протитанкового ракетного комплексу Javelin силовики знищили три танки загарбників. Під час бою військовослужбовець ЗСУ отримав поранення. Сергій Філоненко відразу ж кинувся до пораненого, щоб забрати його з поля бою, і також отримав осколкове поранення», - зазначили у МВС.

Так, за дорученням начальника ГУНП в Харківській області Володимира Тимошка, у лікарню до поліцейського прибули заступник начальника главку Сергій Човпан та помічник з гуманітарних питань В’ячеслав Марков, які подякували Філоненку за проявлений героїзм і мужність та побажали скорішого одужання.

З 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками.

Оценка материала:

5.00 / 3
На Харківщині поліцейський разом з українськими військовими знищили три танки рф 5.00 5 3
Політика / Україна
14.03.2022 826
Еще материалы раздела «Україна»