НОВИНИ ДНЯ: Командир "Азову" розповів про серйозну проблему в Силах оборони  Шоколадні млинці: оригінальний рецепт  Синоптикиня дала прогноз на початок весни в Україні  Як довести свою непридатність до служби в ЗСУ: пояснення юриста  Зеленський прокоментував замахи на своє життя  24 лютого Україна буде однією з найтепліших країн Європи, однак є небезпечний нюанс  В Україні падають показники народжуваності: в МОЗ повідомили невтішні цифривсі новини дня
Політика
Світ
14.03.2022 550

ВООЗ: від війни в Україні постраждали вже 18 млн людей

Кількість постраждалих від війни в Україні становить 18 мільйонів людей, 6,7 мільйона з яких є внутрішньо переміщеними особами. Майже 3 мільйони людей покинули країну.

Такі дані у понеділок, 14 березня,  оприлюднило Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

У ВООЗ констатують, що "ланцюги постачання були серйозно порушені. Багато дистриб’юторів не працюють, а деякі запаси недоступні через військові дії".

"Запаси медикаментів закінчуються, а лікарням складно надати всю необхідну допомогу хворим і пораненим", – наголошують у міжнародній організації.

Станом на 12 березня ВООЗ підтвердила загалом 31 напад на систему охорони здоров’я у період з 24 лютого по 11 березня 2022 року. Внаслідок цих нападів було підтверджено 12 смертей і 34 поранень, з яких 8 поранених і 2 загиблих були медичними працівниками. Перевіряються інші атаки.

"ВООЗ рішуче засуджує акти насильства проти системи охорони здоров'я. Кожен напад позбавляє людей доступу до медичних послуг, що рятують життя. Кожен напад є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та прав людини", – підкреслили у ВООЗ.

Оценка материала:

5.00 / 1
ВООЗ: від війни в Україні постраждали вже 18 млн людей 5.00 5 1
Політика / Світ
14.03.2022 550
Еще материалы раздела «Світ»