НОВИНИ ДНЯ: Без Америки Європа у кризі — лідери шукають шляхи підтримки України та власної оборони  Синоптики попереджають про різкі температурні гойдалки по всій Україні  В Україні засекретили дані про кількість СЗЧ та дезертирства: причина  ISW розкрив блеф Путіна про “неминучу перемогу”: які реальні успіхи та втрати армії РФ цього року  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 11–12 грудня  В Україну йде похолодання: чого чекати від погоди завтра й коли може бути мороз  По Воронежу завдано ракетного удару: росіяни бідкаються на перебої зі світлом і водоювсі новини дня
Політика
Україна
21.03.2022 747

Військові РФ тероризують жителів тимчасово окупованих територій, - омбудсмен

Російські військові вдаються до терору місцевого населення на тимчасово окупованих територіях. Окупанти мародерять, а також застосовують силу до мирних жителів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денисову.

Зазначається, що в Луганській області ворожі сили нападають на місцевих жителів, грабують, вивозячи побутову, автомобільну техніку, продукти харчування та інші матеріальні засоби.

В Енергодар після проведення місцевими жителями мітингу приїхали близько 600 спецпризначенців "Омон". Бойовики з дубинками, щитами та зброєю контролюють місто та придушують будь-який супротив.

Крім того, на тимчасово окупованих територіях армія РФ розміщує техніку серед об’єктів цивільної інфраструктури.

"Терор мирних жителів - це військовий злочин, визначений Статутом Міжнародного військового трибуналу та Римським статутом Міжнародного кримінального суду, та порушення норм Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни", - заявила Денисова.

Омбудсмен закликала міжнародну спільноту посилити тиск на Росію для припинення війни в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Військові РФ тероризують жителів тимчасово окупованих територій, - омбудсмен 5.00 5 1
Політика / Україна
21.03.2022 747
Еще материалы раздела «Україна»