НОВОСТИ ДНЯ: Авіація ЗСУ ходить по головах росіян під Херсоном – експерт  Диктатор Путін програв інформаційну війну в Україні та на Заході - керівник британської розвідслужби  Буде 4 моделі навчання. Шкарлет пояснив, як працюватимуть школи з 1 вересня  Історію доведеться переписати: вчені висунули нову теорію вимирання динозаврів  Чи зможе російська пропаганда пом'якшити поразку РФ у війні: політолог дав відповідь  "Росіяни починають говорити, що Путін – слабак": політолог розповів, як на людей в РФ вплинули події в Криму  Які нові легкові автомобілі найчастіше купували українці у першій половині 2022 року: топ-20 моделейвсе новости дня
Політика
Україна
22.03.2022 1524

Немає вільних морпіхів. Морське десантування ворога в Одесі стало малоймовірним

Електронна платформа відкритого розслідування Conflict Intelligence Team проаналізувала вірогідність морського десантування російських військ на території Одещини.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на аналітичні дані Conflict Intelligence Team.

Дослідники вважають, що всі перекинуті до України російські бригади морської піхоти задіяні в боях. Таким чином, повноцінний десант малоймовірний.

"Для повноцінного десанту силами хоча б бригади доведеться або протягом тривалого часу перекидати ще не задіяних морпіхів, або повертати вже пошарпані БТГр до Криму з материкової України, або висаджувати різношерстими силами з декількох різних бригад", – йдеться в заяві.

Окрім того, перед десантуванням російськ сухопутні війська мали б підійти до Одеси з півночі. Усі ці обставини наразі роблять вірогідність морського десанту на Одещині низькою, але ще ймовірною.

Нагадаємо, що внаслідок ворожого обстрілу кілька будинків в Одесі зазнали руйнувань.

Оценка материала:

5.00 / 3
Немає вільних морпіхів. Морське десантування ворога в Одесі стало малоймовірним 5.00 5 3
Політика / Україна
22.03.2022 1524
Еще материалы раздела «Україна»