НОВОСТИ ДНЯ: У Києві зафіксовано температурний рекорд  “Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ  "Приліт" по аеродрому у Курську: знищено керівництво авіаполку РФ – ЗМІ  Однією ракетою можна розбити колону російських військ: експерт пояснив переваги ATACMS  У Києві оновлено столітній температурний рекорд  Росія рекордно підвищить тарифи на газ для власного неселення  Стало відомо, скільки українських військових Британія підготує до кінця рокувсе новости дня
Політика
Україна
25.03.2022 876

В Росії та окупованому Криму проблеми з виплатами зарплат військовим, - розвідка

В Російській Федерації та окупованому Криму виникли проблеми з фінансуванням армії. Солдати не отримують обіцяних виплат за участь у війні проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.

"Після обіцяних виплат військовим окупаційної армії у російських в/ч з’явилися проблеми з фінансуванням. Як з’ясувалось, оплата цих витрат в бюджеті жодним чином не передбачена. А зважаючи на незадовільний стан фінансової системи РФ через введені санкції, додаткових коштів в бюджеті знайти неможливо", - йдеться у повідомленні.

Крім того, розвідка з'ясувала, що в тимчасово окупованому Криму в лютому виплатили "відряджувальні" тим військовим, що брали участь у війні проти України. Проте ліміт коштів військових частин повністю вичерпано, а фінансування на березень - відсутнє.

Схожа ситуація і з бойовиками приватних військових компаній. Серед них частішають випадки відмови від участі у війні, оскільки кошти за участь в бойових діях, компенсації за поранення та обіцяні "соціальні гарантії" не надходять.

Нагадаємо, в Росії заявили, що війна в Україні буде продовжуватися "до досягнення поставлених цілей" - денацифікації і демілітаризації країни.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Росії та окупованому Криму проблеми з виплатами зарплат військовим, - розвідка 5.00 5 1
Політика / Україна
25.03.2022 876
Еще материалы раздела «Україна»