НОВОСТИ ДНЯ: "Тривожно застигли в очікуванні подій": Арестович розповів, що відбувається на фронтах України  У Новій Каховці гримлять потужні вибухи  Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існуютьвсе новости дня
Політика
Україна
26.03.2022 728

У Генштабі ЗСУ розповіли про проблеми в Росії з весняною мобілізацією

У Росії через величезні військові втрати в Україні назріває проблема з проведенням весняної призовної кампанії з квітня. До того ж у військах країни-агресора різко знижується кількість "контрактників".

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на дані Генштабу ЗСУ.

"З врахуванням високого рівня безповоротних та санітарних втрат збройних сил російської федерації та залучення до бойових дій військовослужбовців строкової служби, проведення весняної призовної кампанії 2022 року, яка розпочинається 1 квітня цього року, може стати проблемною", - йдеться в повідомленні

У Генштабі звернули увагу на тенденцію різкого зниження кількості контрактників у співвідношенні до строкової служби в РФ.

"Таким чином, погіршення соціальної складової внаслідок міжнародних санкцій та втрати в ході війни у найближчі тижні ймовірно загострять проблему комплектування російського війська якісним персоналом", - вказується в оперативному зведенні відомства.

Крім того, зазначається, що техніка, яка надходить зі складів зберігання та арсеналів в окупаційних підрозділах, знаходиться в незадовільному технічному стані через недбалу попередню експлуатацію та тривале зберігання.

Нагадаємо, за даними української розвідки, РФ продовжує вести приховану мобілізацію для продовження війни в Україні, пропонуючи підписати контракт на службу в армії боржникам і аліментникам.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Генштабі ЗСУ розповіли про проблеми в Росії з весняною мобілізацією 5.00 5 2
Політика / Україна
26.03.2022 728
Еще материалы раздела «Україна»