НОВИНИ ДНЯ: Найповільніший наступ за 100 років: WSJ розвінчав міф про "неминучу перемогу" Путіна  Особливий час: цим 5 знакам зодіаку Всесвіт готує великий подарунок до кінця грудня  У Кремлі зробили заяву щодо перемир’я з Україною на час виборів: подробиці  Продукти здорожчають на 10%: ціни боляче вдарять по кишенях українців  Міністра армії США Дрісколла раптово відсторонили від мирних переговорів - The Telegraph  У Путіна цинічно заявили, що "весь Донбас російський": деталі  Україна б’є як ніколи раніше: РФ стрімко втрачає нафтову інфраструктурувсі новини дня
Політика
Україна
27.03.2022 904

Не лише "Ашан". Кулеба закликав до бойкоту магазинів Leroy Merlin і Decathlon

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав бойкотувати французькі магазини Leroy Merlin і Decathlon. Причина - дані компанії відмовляються йти з російського ринку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

"Судячи з усього, втрата робочих місць в Росії важливіше, ніж втрата життів в Україні. Якщо "Ашан" ігнорує 139 українських дітей, убитих протягом цього місяця російського вторгнення, давайте проігноруємо "Ашан" І всю їхню продукцію. Бойкотуємо "Ашан", Alcampo, Leroy Merlin і Decathlon", - зазначив Кулеба.

Зазначимо, сьогодні вранці міністр вже закликав бойкотувати "Ашан".

Сьогодні представники Auchan Holding офіційно відмовилися згортати бізнес в РФ, оскільки бачать свою місію в тому, щоб "нагодувати народи України і Росії".

Оценка материала:

5.00 / 1
Не лише "Ашан". Кулеба закликав до бойкоту магазинів Leroy Merlin і Decathlon 5.00 5 1
Політика / Україна
27.03.2022 904
Еще материалы раздела «Україна»