НОВИНИ ДНЯ: П'ятниця 13-те озолотить і приємно здивує ці китайські знаки Зодіаку  "Орешнік" по Україні та НАТО: Лукашенко погрожує "бахнути" ракетою Кремля  США хочуть розділити Європу: Каллас назвала головну причину  У Кремлі назвали строки, як довго ще "різатимуть" доступ до інтернету росіянам  У Раді пропонують заборонити ТЦК силою забирати людей — з’явився новий законопроєкт  Науковці знайшли унікальну "суперземлю": там можуть бути вода та життя  "Борщовий набір" дешевшає, а тепличні овочі залежать від курсу: що буде з цінами весноювсі новини дня
Політика
Росія
28.03.2022 1138

Росія приховано мобілізує злочинців для війни в Україні, - розвідка

Росія відправляє злочинців, засуджених за тяжкі злочини, воювати в Україну. Так само за повідомленнями ГУР, мобілізація до лав армії окупанта розпочнеться 1 квітня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ГУР України.

Головне управління розвідки України повідомляє що Росія почне проводити приховану мобілізацію для війни в Україні вже з 1 квітня.

"З першого квітня на всій території РФ почнеться мобілізація за програмою "БАРС-2021" (бойовий армійський Резерв країни). Щоб приховати заходи щодо масової мобілізації, її проводитимуть одночасно з плановим призовом на строкову службу. Це стане прикриттям великої кількості мобілізованих, які прибувають до військкоматів.",- йдеться в повідомленні ГУР.

Ці резервісти будуть направлятися в Україну для поповнення підрозділів окупаційних військ.

Так само розвідка повідомила, що Росія відправляє в Україну злочинців, засуджених за тяжкими статтями, в обмін на повну амністію по поверненню.

"Зокрема, близько 100 злочинців, які утримуються в колонії "Чорнокозово" (Чеченська Республіка), вже готуються до відправки в Україну. Всі вони засуджені за тяжкими кримінальними статтями (грабіж, вбивства, розповсюдження наркотиків). Засудженим, які отримали терміни за політичними статтями (екстремізм, тероризм), подібні угоди не пропонуються.",- заявили в ГУР.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія приховано мобілізує злочинців для війни в Україні, - розвідка 5.00 5 1
Політика / Росія
28.03.2022 1138
Еще материалы раздела «Росія»