НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Близнюках зробить день непередбачуваним  Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негодавсі новини дня
Політика
Україна
29.03.2022 858

Кулеба закликав усі країни ввести відповідальність за використання символу Z

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликає всі країни ввести кримінальну відповідальність за демонстрацію символу Z як спосіб публічно підтримати війну Росії проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Генштабу ЗСУ.

"Я закликаю всі держави ввести кримінальну відповідальність за використання символу "Z" як спосіб публічно підтримати агресивну війну Росії проти України. "Z" означає військові злочини Росії, розбомблені міста, тисячі вбитих українців. Публічна підтримка цього варварства повинна бути заборонена", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народні депутати внесли до Верховної ради законопроект про заборону використання Z-символів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба закликав усі країни ввести відповідальність за використання символу Z 5.00 5 1
Політика / Україна
29.03.2022 858
Еще материалы раздела «Україна»