НОВИНИ ДНЯ: "Ракети влучили не лише в українців, а й у стіл переговорів": Сибіга про нічний обстріл  Трамп кидає виклик Путіну, - NYT  Мерц дав оцінку тристороннім переговорам України, США та Росії в ОАЕ  Після морозів йдуть опади: сьогодні буде мокро по всій країні  Скільки електроенергії “з’їдають” ноутбук, роутер і смартфон: реальні цифри  Кремль зазіхає не лише на Донбас: вимоги РФ виходять за межі питання територій - ISW  Зеленський домовився з Трампом про постачання ракет для Patriot: подробицівсі новини дня
Політика
Україна
29.03.2022 1144

В українському полоні краще, ніж в російській армії - зізнання загарбника

Загарбник зізнався, що в українському полоні краще, ніж в російській армії.

Як передає Укрінформ, про це Служба безпеки України повідомляє у Телеграмі.

«Якби в мене була можливість воювати за Україну, прийняти присягу, перевезти свою сім’ю і залишитися тут жити - я б з задоволенням це зробив», - зазначив 21-річний російський військовий.

Він здивований, що в полоні до нього ставляться по-людськи, і бачить у цьому разючий контраст зі своєю батьківщиною.

У СБУ зазначили, що його підрозділ приїхав в Україну з іншого кінця рф, а дорога тривала 4-5 днів. «Коли перетнули кордон, побачили трупи, близько 50 одиниць розбитої техніки і тоді зрозуміли: ніяка це не «спецоперація», а справжня війна. Хотіли розвернутися і поїхати звідти, але пригрозили розстрілом», - заявив полонений.

Утім йому все-таки вдалося «втекти»: 14 загарбників виїхали в сторону рф, але згодом потрапили в полон. Тепер з ними працюють слідчі та контррозвідники СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України оприлюднила розмови російських загарбників, які зізнаються рідним, що війна в Україні перевершила їхні втрати у Чечні, а за рівнем спротиву - Сирію.

Оценка материала:

5.00 / 2
В українському полоні краще, ніж в російській армії - зізнання загарбника 5.00 5 2
Політика / Україна
29.03.2022 1144
Еще материалы раздела «Україна»