НОВИНИ ДНЯ: Starlink росіян вже заблоковані: працюють лише термінали з "білого списку", - Федоров  Гороскоп на 6 лютого за картами Таро: Левам - конфлікти, Стрільцям - шанс  "Це був удар помсти": експерт пояснив атаку "Фламінго" по полігону, звідки запускали "Орешнік"  Гороскоп на 6 лютого: Овнам - кохання, Скорпіонам - маніпуляції  Трамп зробив заяву про свій третій президентський термін  Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків зодіаку: кому пощастить з грошима, а кому з коханням  Відновлення Дарницької ТЕЦ триватиме мінімум два місяці - Кличко розповів про пункти обігріву для киянвсі новини дня
Політика
Росія
30.03.2022 904

"Бояться казати правду". Путіну не доповідають про реальний стан справ на фронті, - розвідка США

Розвідка США повідомляє, що оточення російського президента Володимира Путіна навмисно дезінформує його щодо стану справ на фронті. Оскільки бояться говорити йому про провал військ РФ у війни проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на канал NBC.

Як інформують ЗМІ з посиланням на дані американської розвідки, Путіна свідомо дезінформують про те, наскільки погано йдуть справи російських військових та наслідків економічних санкцій, оскільки радники президента РФ "занадто бояться сказати йому правду"

"Путін навіть не знав, що його збройні сили використовують та втрачають призовників в Україні, що демонструє явний збій у потоці точної інформації президентові Росії. Ми вважаємо, що Путіна дезінформують його радники про те, як погано працюють російські збройні сили і як російська економіка страждає від санкцій", - сказав американський чиновник.

Також зазначається, що зараз між Путіним і Міністерством оборони РФ існує "стійка напруга" через недовіру глави Кремля до керівництва силового відомства.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Бояться казати правду". Путіну не доповідають про реальний стан справ на фронті, - розвідка США 5.00 5 1
Політика / Росія
30.03.2022 904
Еще материалы раздела «Росія»