НОВИНИ ДНЯ: Буде штормити: якою буде магнітна буря 27–28 липня та як вберегтися метеозалежним  Наляканий Путін ховається: диктатор скасував гучний захід через страх замаху — Daily Express  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 27–29 липня  Остання повня перед сезоном затемнень: що означає повний місяць наприкінці серпня  Україна вдарила по нафтових об'єктах РФ за 1300 км від кордону  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  «Недоторканних» не буде»: Драпатий почав масштабний аудит у ЗСУ та зробив жорстку заявувсі новини дня
Політика
Світ
01.04.2022 1164

Грузія вирішила долучитися до всіх міжнародних фінансових санкцій проти рф

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що держава долучилася до всіх запущених Заходом фінансових санкцій проти РФ.

Як повідомляє Укрінформ, про це грузинський лідер сказала в ефірі CNN.

Як зазначила Зурабішвілі, Грузія бере участь у всіх міжнародних фінансових санкціях проти Росії, що впливає на економіку країни.

"І це дійсно вже щось важить для нашого фінансового сектора", - сказала вона.

Також президент Грузії додала, що на цей час Тбілісі підтримує всі створені для підтримки України міжнародні резолюції.

Нагадаємо:

Раніше Тбілісі відмовлявся вводити обмеження щодо країни-агресора через повномасштабне вторгнення в Україну. Після початку великої війни Росії проти України 24 лютого грузинський уряд відмовився підтримувати обмеження ЄС проти агресора. Крім того, торговельні відносини між країнами активізувалися.

Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Країна дає відсіч російським загарбникам.

Оценка материала:

5.00 / 1
Грузія вирішила долучитися до всіх міжнародних фінансових санкцій проти рф 5.00 5 1
Політика / Світ
01.04.2022 1164
Еще материалы раздела «Світ»