НОВОСТИ ДНЯ: У Новій Каховці гримлять потужні вибухи  Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існують  Таємниці Людмили Путіної: дружина "фюрера" смітила грошима і вважала шлюб із диктатором "справжнім пеклом"все новости дня
Політика
Україна
03.04.2022 867

Російські вояки мародерствують і серед своїх - СБУ перехопила нові розмови

Загарбник у розмові з дружиною визнав, що російські військови мародерствують і серед своїх.

630_360_1544699923-658_03.04.22

Як передає Укрінформ, про це Служба безпеки України повідомляє у Фейсбуці.

"Думаєте, російська армія мародерствує лише в нас? Ні, вони крадуть і в своїх", - ідеться у повідомленні.

У черговому перехопленні СБУ один із російських військових скаржиться дружині, що всі його речі, залишені у таборі в білорусі, розікрали свої ж, забрали навіть його військовий квиток і паспорт.

Він переконаний, що це справа рук "вояків" першого батальйону чи тиловиків, і відверто називає їх мародерами.

Загарбник говорить, що в них був боєць, якого залишили охороняти речі, але він втік. Тож дружина обіцяє "кинути" йому грошей на карту, щоб купив собі речі.

Дружина теж поскаржилась на крадіжки. Сказала, що в них крадуть гроші з платіжних карток: "У меня на ростелеком с моей карты-то начали снимать…. то я пошла все сама сняла". Обурена таким станом речей, вона додає: "Лучше бы здесь стояли".

"А й справді: краще б окупанти залишалися вдома та стерегли своє майно від своїх, аніж зазіхали на чуже", - зазначають у СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, російські військові у перехоплених розмовах жаліються, що комадування їх не цінує і використовує як гарматне м'ясо.

Оценка материала:

5.00 / 2
Російські вояки мародерствують і серед своїх - СБУ перехопила нові розмови 5.00 5 2
Політика / Україна
03.04.2022 867
Еще материалы раздела «Україна»