НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішати  Які найродючіші дні червня 2025 року: календар дачника і квітникаря  Атмосферний фронт несе в Україну дощі: де різко зміниться погода  Трамп розкрив несподівану тактику щодо ядерної угоди з Іраном  Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Times  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощівсі новини дня
Політика
Росія
04.04.2022 910

ExxonMobil заморозила проект СПГ в Росії вартістю 4,2 млрд доларів

Американська компанія ExxonMobil заморозила проект"Далекосхідний СПГ". Будівництво заводу з виробництва СПГ потужністю 6,2 млн тонн на рік оцінювалося в 4,2 млрд доларів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву губернатора Хабаровського краю Михайла Дегтярьова радіостанції "Комсомольська правда".

"Проект, якою американці анонсували, Exxon, в порту Де-Кастрі з трубою з Сахаліну, він заморожений. До окремих їх рішень", - сказав він.

Будівництво заводу з виробництва СПГ потужністю 6,2 млн тонн на рік в районі селища Де-Кастрі Хабаровського краю планувалося для запасів газу на шельфі Сахаліну у складі консорціуму "Сахалін-1".

Вартість проекту Далекосхідного ЗПГ оцінювалася в 4,2 млрд доларів. Запуск був запланований на 2027-2028 роки.

ExxonMobil 2 березня заявила про вихід з проекту "Сахалін-1", відмовившись інвестувати в Росію. ExxonMobil управляє проектом "Сахалін-1" від імені Міжнародного консорціуму японських, індійських і російських компаній.

Зазначимо, енергетичні компанії BP PLC, Shell, Equinor ASA і Exxon Mobil призупинили діяльність або оголосили про плани виходу зі своєї діяльності в Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
ExxonMobil заморозила проект СПГ в Росії вартістю 4,2 млрд доларів 5.00 5 2
Політика / Росія
04.04.2022 910
Еще материалы раздела «Росія»