НОВИНИ ДНЯ: Чим підживити картоплю під час садіння для великого врожаю  Гороскоп на 15 квітня для всіх знаків зодіаку: кому день принесе прибуток, а кому перевірку на гнучкість  Перша обробка полуниці у квітні - найважливіша: від неї залежить майбутній урожай  Місцями до +17: синоптик пояснила, як змінить погоду в Україні 15 квітня антициклон Quirin  Росія може посилити тиск на команду Мадяра, щоб повернути Угорщину на свою орбіту — експертка  "Це не мої вибори": Трамп прокоментував сенсаційну поразку Орбана  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 15 квітнявсі новини дня
Політика
Світ
08.04.2022 1099

Загарбники бояться дзвінків з України й Білорусі та мають щодня читати «красную звезду»

РФ посилює пропаганду серед особового складу військових навчальних центрів.

630_360_1585246827-220_08.04.22

Про це, як передає Укрінформ, повідомляє Головне управління розвідки МО України у Телеграмі з посиланням на лист начальника ракетних військ і артилерії зс рф михайла матвєєвського до керівників навчальних центрів.

"Зокрема, матвєєвський вимагає довести до особового складу заборону відповідати на дзвінки та повідомлення з телефонних номерів з кодами «+375, +380» (Білорусь, Україна). Якщо все ж виклик прийнято, все сказане співрозмовником за визначенням сприймати як брехню і провокацію (незалежно від змісту розмови). Після цього заблокувати номер співрозмовника на своєму телефоні, затим звернутися до оператора мобільної мережі також щодо блокування абонента", - йдеться у повідомленні.

За даними української розвідки, пропаганда також має включати роз’яснення про «плюси» участі у війні з Україною. А саме про соціальні гарантії та підвищені виплати.

Всі українські та «інші» ресурси оголошуються такими, що розповсюджують фейки та недостовірну інформацію.

Натомість всі військовослужбовці зобов’язуються кожного дня ознайомлюватися зі змістом газети «красная звезда».

"Все це продовжує політику повної інформаційної самоізоляції рф та впровадження пропаганди на рівні Північної Кореї. Будь-який зовнішній вплив (незалежно від якості та тематики контенту) за визначенням оголошується ворожим", - підкреслюють у Головному управлінні розвідки.

Як раніше повідомлялося, російська пропаганда увійшла на сьогодні в найшаленішу й найтоксичнішу фазу.

За медійною стратегією нагнітання та різким зростанням закликів до максимально руйнівної ескалації стоїть заступник керівника ап рф Олексій Громов, який є одним зі стовпів умовної «партії яструбів», автор негласної концепції «Україна – держава, якої не існує».

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України. загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують та вбивають мирне населення.

Оценка материала:

5.00 / 2
Загарбники бояться дзвінків з України й Білорусі та мають щодня читати «красную звезду» 5.00 5 2
Політика / Світ
08.04.2022 1099
Еще материалы раздела «Світ»