НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Політика
Світ
08.04.2022 747

Блінкен про гарантії для України: США обговорюють, як запобігти війнам з Росією в майбутньому

Сполучені Штати Америки постійно перебувать у контакті з українськими партнерами та союзниками. За словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, сторони обговорюю як запобігти можливим майбутнім війнам з Росією.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова Блінкена.

За словами Блінкена, сторони обговорюють, що може бути зроблено, аби війна в Україні більше не повторилася й як наша країна буде захищатися в майбутньому, якщо Росія знову вдасться до агресії.

"І я не вдаватимуся до подробиць того, що це може включати, але низка країн говорять з Україною саме про це. І ми хочемо зробити все можливе, щоб після того, як ця російська агресія закінчиться, і Україна повністю утвердить свій суверенітет та незалежність, це не повторилося", - заявив держсекретар.

Оценка материала:

5.00 / 1
Блінкен про гарантії для України: США обговорюють, як запобігти війнам з Росією в майбутньому 5.00 5 1
Політика / Світ
08.04.2022 747
Еще материалы раздела «Світ»