НОВИНИ ДНЯ: Путін зупинить війну?: опозиціонер назвав термін, коли диктатор ухвалить остаточне рішення  Трамп зізнався, що помилявся щодо завершення війни в Україні  Світ без правил: останній договір про ядерну зброю закінчився — що далі  Гороскоп на 20 лютого за картами Таро: Близнюкам - конкуренція, Козерогам - успіх  Україна отримає ракети-винищувачі реактивних "Шахедів": що відомо про нову зброю  Три знаки Зодіаку зірвуть джекпот наступного тижня  У Кенії озвучили кількість громадян, яких РФ завербувала на війну проти Українивсі новини дня
Політика
Україна
11.04.2022 5607

Що чекає на армію РФ до 9 травня: Арестович надав декілька прогнозів

Радник голови Офісу президента нагадав, як російські військові тікали з Київщини.

Свою думку щодо долі російських військ в Україні найближчим часом висловив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі телемарафону 10 квітня. Пише ТСН. 

За його словами, навіть якщо центральне командування віддасть наказ, то росіянам під час відходу потрібно ще буде зіткнутися із українськими фермерами та партизанами.

"Я не впевнений, що фермери не розтягнуть їхню техніку на трактори. Тому їм треба залишити війська, щоб організовано вийти. Вони ж не хочуть, мабуть, розгрому тотального. Тому що видати це за перемогу буде важко не лише 9 травня, але й в будь-який день травня", – сказав Арестович.

Він навіть дав пораду військовим – підписати мирну угоду та домовитися.

"А частину цих сил, які вони тягнуть сюди, залишив би на вихід. Тому що вихід – це дуже непроста операція військова, як ми бачила по виходу з Києва, Київщини, Чернігівщини та Сумщини, де били по них і з авіації, артилерії. Партизани їх просто копняками гнали у бік північного кордону, то так само буде й тут. Вони думають, що вони просто так вийдуть, я сумніваюся", – сказав Арестович.

Нагадаємо, голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомляв, що окупаційні російські війська обстрілюють Донбас з новою силою. Найгарячіші міста, де відбуваються постійні обстріли та бої, це Рубіжне, вся Гірська громада та Попасна. Наразі  обстріли продовжуються, а окупанти використовують важку артилерію, міномети всіх калібрів, системи залпового вогню, "Гради", "Смерчі", "Урагани", крилаті ракети, авіацію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Що чекає на армію РФ до 9 травня: Арестович надав декілька прогнозів 5.00 5 2
Політика / Україна
11.04.2022 5607
Еще материалы раздела «Україна»