НОВИНИ ДНЯ: Приходить відчуття полегшення: 3 знаки зодіаку відчують щастя, якого давно не відчували, вже після 10 грудня  Мирна угода щодо України стає дедалі ближчою — The Washington Post  Путін уже хоче не лише Донбас, а й "Новоросію" — Портников про нову загрозу для України  Трамп підштовхує Київ до миру, заявляючи про "неминучу поразку", - The Wall Street Journal  У Києві - дощ, на сході - мокрий сніг: якою буде погода в Україні 10 грудня  Тепло зникне: синоптикиня розповіла, коли Україну накриє холодний фронт  В Росії розбився військовий транспортний літак Ан-22 "Антей"всі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
15.04.2022 1011

Студенти-захисники України можуть не йти в академвідпустку – роз’яснення Міносвіти

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет наголосив, що відомство не давало рекомендації і не примушувало студентів, які захищають країну, йти в академічну відпустку.

630_360_1647819076-843_15.04.22

Про це він сказав в ефірі національного телемарафону, передає Укрінформ

"Ми не рекомендуємо і не примушуємо таких студентів йти в академвідпустку", - сказав Шкарлет.

Водночас міністр додав, що не володіє інформацією скільки студентів наразі перебуває у ЗСУ, Територіальній обороні.

Міністерство рекомендувало для таких студентів організувати індивідуальні форми навчання, перенести навчання на пізніший період, відтермінувати іспити.

Як повідомляв Укрінформ, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що з початку російського вторгнення повністю зруйновано 88 закладів освіти, понад 33 заклади вищої та професійної освіти залишили місця постійної дислокації і переїхали до інших регіонів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Студенти-захисники України можуть не йти в академвідпустку – роз’яснення Міносвіти 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
15.04.2022 1011
Еще материалы раздела «Суспільство»