НОВИНИ ДНЯ: Нове опитування показало несподівану позицію США щодо війни  У Міноборони РФ "знайшли" цинічну причину нічної атаки на Україну  Путін ризикує серйозно зіпсувати відносини з Трампом, - The Independent  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилися  Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний морозвсі новини дня
Політика
Україна
18.04.2022 1464

"Будемо добивати": Арестович розкрив план дій в разі захоплення окупантами Маріуполя

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів, як буде діяти України, якщо російські окупанти захоплять Маріуполь. За його словами, у такому випадку ЗСУ буде діяти рішуче.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Арестовича в ефірі 24 каналу.

Він заявив, що в разі захоплення Маріуполя Україна вийде з переговорів і почне жорстку боротьбу з окупантами.

"Головне розгромити націоналістичні батальйони. Це все, більше ми нічого не потребуємо. Тобто взяти остаточно Маріуполь. Президент сьогодні сказав, якщо загинуть захисники Маріуполя, Україна остаточно виходить з переговорів. Тобто будемо добивати, нищити, поки останній покидьок не загине тут на нашій землі. Це зовсім інша справа, це Україна диктує умови вже", - зазначив Арестович.

Крім того, він додав, що у Росії загострюється політична ситуація.

"Їм нема чого відповісти, в них криза і катастрофа політична страшна. Вони не знають, як виходити з цієї ситуації", - заявив радник голови ОПУ.

Нагадаємо, глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Маріуполь може стати "червоною лінією" в переговорах з Росією.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Будемо добивати": Арестович розкрив план дій в разі захоплення окупантами Маріуполя 5.00 5 2
Політика / Україна
18.04.2022 1464
Еще материалы раздела «Україна»